Listopad 2008

Moje diplomy 2.6

30. listopadu 2008 v 19:56 | hans98 - admin |  Od Vás

76.diplom


77.diplom


78.diplom


Jsem v SONB

30. listopadu 2008 v 19:34 | hans98 - admin |  Dejte mi hlas
Postoupil jsem do druhého kola soutěže SONB. Vaše hlasy, ale potřebuji i nadále. Proto vy kteří si myslíte že je můj blog hezký a za něco stojí hlasujte TADY pro Hans98.
Rád Vám to všem oplatím =)

Anketa měsíce prosince + soutěž

28. listopadu 2008 v 14:57 | hans98 - admin |  Ankety
Protože jsem již včera ukončil hlasování v anketě měsíce listopadu v které jste si měli zvolit jakou soutěž zde chcete mít. Anketu jsem tudíž i smazal protože už nemá žádný smysl.
V nové anketě s názvem"Anketa měsíce prosince" chci zjistit kolik bloguje holek kolik kluků.
Je mi jasné že holek bude o hodně více, ale kluci už jeden hlas jistý (ten můj=). Chci abyste hlasovali podle pravdy což určitě všichni budete a také chci aby v anketě hlasovalo co nejvíce lidí a výsledek byl co nejvíce přesný.

Soutěž:

V soutěži, která bude probíhat společně s anketou si můžete tipnout kolik procent hlasů budou mít holky a kolik kluci (dohromady ty čísla musí dát stovku). Výsledek ankety pro účel této soutěže se bude počítat k 31.12 2008 24.00 hodin, kdy bude končit měsíc listopad a také tento rok. Anketa bude samozdřejmě dál u těch článků, ale to už není pro soutěž důležité. A ted to nejdůležitější: tipovat můžete do půlky měsíce tedy do 15.12. Tipnout si může každý jen jednou. A to jen pod tento článek.
Všechny tipi po tomto datu budou neplatné! Vítěz získá buď diplom nebo klikačku.

Vzor:
Já tipuji že výsledek bude: holky 80% a kluci 20%

Filmové premiéry 48.týden

27. listopadu 2008 v 16:02 | hans98 - admin |  Filmová

Recenze filmů: Hlídač č.47 (v hlavní roli Karel Roden), Česká RAPublika (první film o českém rapu), Stmívání (horor), Labirint lží (hraje Leonardo di Caprio)

Přihláška - SONVánoční Písnička

26. listopadu 2008 v 16:35 | hans98 - admin |  SON...

V anketě měsíce listopadu zvítězila soutěž SONVP a proto jí na svém blogu uspořádám. Do soutěže se nemůžete přihlásit s písničkou ledajakou, jak už vyplívá z titulku tak se nejedná o obyčejnou SONP, ale dalo by se říci že o SONP vánoční. Proto se do ní můžete přihlásit pouze s písničkou, která se nějak týká Vánoc (nikoly s nějákým letním hitem a podobně). Údaje pro přihlášení:

1. Přezdívka
2. Název písničky
3. Blog

Co můžete získat:

1.místo - diplom + 14.dní reklamu na mém blogu
2. a 3. místo - diplom + klikačku
4. - poslední místo - samostatný diplom

Do komentářů pište jen platné přihlášky do soutěže!
Vše ostatní bude smazáno.
I přihlášky s neplatnými písničkami.


Bleskovka měsíce listopadu

26. listopadu 2008 v 16:15 | hans98 - admin |  Bleskovky
Bleskovku můžete vyplňovat až do 30.11 poté bude ukončena. Diplomy budou do týdne.

1) Ahoj. Jak Ti vede?
2) Máš rád/a zimu?
3) Vyber:
a) zima/léto
b) sníh/slunce
c) vánoční/letní prázdniny
d) bílá/žlutá
4) Těšíš se na Vánoce?
5) V jaký den podle kalendáře začíná zima?
6) To je vše, měj se dobře. Ahoj =)

Výsledky ankety měsíce listopadu

26. listopadu 2008 v 16:10 | hans98 - admin |  Nezařazené
Ahoj, zase po dlouhé době ozývám, protože už mám konečně doma na svém počítači internet. Proto sem ted už zase budu přidávat články pravidelně. No a ted k tomu jak dopadla anketa měsíce. Ukončil jsem ji už dnes protože chci co nejdříve odstartovat soutěž, která dostala nejvíce hlasů a to jest SONVP (Soutěž O Nejlepší Vánoční Písničku). Výsledky ankety: ↓


SONVánoční písničku59 % (27 Hlasy)59 %27 Hlasy
SONFilm 200833 % (15 Hlasy)33 %15 Hlasy
Jinou napiš do komentářů9 % (4 Hlasy)9 %4 Hlasy
Jak vydíte tak s přehledem vyhrála právě ona s 27. hlasy a za ní skončil SONFilm 2008, který ale nemusí zoufat. Prože se na něj také dostane řada, ale to nejspíše až začátkem příštího roku.

The Rasmus - Livin In A World Without You

20. listopadu 2008 v 15:48 | hans98 - admin |  Skupiny


Filmové premiéry 47.týden

20. listopadu 2008 v 15:41 | hans98 - admin |  Filmová


Recenze filmů: Vy nám taky, šéfe, ONI, Rallye smrti a Repo! Genetická opera (hraje Paris Hilton).

Animovný Mr.Bean

16. listopadu 2008 v 11:36 | hans98 - admin |  Filmová

Určitě se kukněte anovaný Mr. Bean opravdu umí pobavit, ale na toho hraného nemá x)

Morandi - Save Me

16. listopadu 2008 v 11:29 | hans98 - admin |  Zpěváci

Po písničce Angels přichází od zpěváka Moradiho další povedená písnička Save Me.
Líbí se Vám také?

Moc tu nebudu

16. listopadu 2008 v 11:26 | hans98 - admin |  O blogu
Do 26.11 tu skoro nebudu, protože zase doma nemám internet, ale 26 mi ho příjdou udělalat na můj počítač a potom tu už budu normálně =) Omlouvám se SBéčkům že jich ted moc nebudu psát komentáře, ale potom jim to určitě vynahradim. Doufám že kvůli tomu nepřestanete na můj blog chodit. To bych byl nerad. Ten ještě přidám nějáké články. jo, na konci měsíce už sem dám přihlášku do soutěže která vyhraje viz anketa a to bude nejspíš SONVánočníPísnička ,ale můžete to ještě změnit =) Tak zatím čau

Trestní odpovědnost od 14 let

12. listopadu 2008 v 16:09 | hans98 - admin |  Z politiky
Sněmovna přijala zcela nový trestní zákoník. Ten zavádí nové trestné činy a zpřísňuje tresty za nejzávažnější delikty. Pro bylo 120 poslanců, proti 23. A také jak jste si mohly přečíst v titulku snižuje trestní odpovědnost z dosavadních 15 na 14 let. Což bude možná pro nějáké vytržníky a vandaly, kterým ještě není 15 dost špatná zpráva.


Nový trestní zákoník nahrazuje dosavadní více než 40 let starou, průběžně novelizovanou normu. Také zpřísňuje postih u nejzávažnějších násilných trestných činů.
U brutální vraždy zvyšuje trest z dosavadních 15 až na 20 let. Výjimečným trestem má být nejen doživotí, ale nově vězení až na 30 let, tedy o pět let vyšší než dosud.
Poslanci návrh schválili ústavní dvoutřetinovou většinou, za což jim ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil bezprostředně po hlasování poděkoval.
Schválení zákona naopak kritizovali komunisté, kterým vadí mimo jiné i kriminalizace čtrnáctiletých(aby ty taky něco nekritizovaly ;-).

Zdroj informací: novinky.cz

Moje diplomy 2.5

11. listopadu 2008 v 19:37 | hans98 - admin |  Od Vás

73. diplom


74.diplom


75.diplom


Filmové premiéry 46.týden

11. listopadu 2008 v 19:01 | hans98 - admin |  Filmová

Madagaskar 2 - zvířecí dobrodružství pokračuje doporučuji Falco - život rakouské popové legendy Anglické jahody - nešťastné prázdniny roku 1968

Eurorebus

11. listopadu 2008 v 17:55 | hans98 - admin |  Z domova
Eurorebus je vědomostní soutěž pro žáky druhého stupně základní školy ažáky školy střední. Partnerem soutěže je Česká spořitelna, která zajišťuje i některé atraktivní ceny. Soutěžit můžete jak jako třída, i jako jednotlivci. Hlavní výhra je několikadenní zájezd po Evropě. Já jsem se již přihlásil a když se přihlásíte i vy určiitě tím nic nezkazíte.Jak soutěžit: Podmínkou je registrace na stránce eurorebus.cz Tím se Vám vytvoří osobní konto Eurorebus na, které se Vám budou načítat získané body v soutěžích. V průběhu roku bude plno soutěží - Korespondeční kola, Elektronická kola, Bleskovky, Bonusovky a doprovodná Webová hra. Za tyto soutěže budete získávat již zmiňované body.

Pravidla:

Soutěž jednostlivců:
v Korespondenčních kolech a Elektronických kolech
ve veřejných kolech
v Doprovodných hrách pro jednotlivce
Týmová soutěž tříd:
  • v Korespondenčních kolech a Elektronických kolech, ve prospěch školních tříd, ve kterých studují
  • ve veřejných kolech
Trvání soutěže je celý školní cyklus (rok).

Soutěžní kategorie:
Kategorie Základní škola 01 (ZŠ 01 - odpovídá šesté a sedmé třídě základní školní docházky)
Kategorie Základní škola 02 (ZŠ 02 - odpovídá osmé a deváté třídě základní školní docházky)
Kategorie Střední škola (SŠ - odpovídá prvnímu až čtvrtému ročníku čtyřletého typu maturitní střední školy).

O co se hraje:

Hlavní cenou je již zmiňovaný výlet po Evropě, dále jsou to MP3, mobily, myslím že tam je i počítač no spousty dalších věcných cen. Více informací o cenách zde.
Kdybyste něčemu nerozuměli nebo něco nepochopily tak napiště do komentářů. Rád Vám poradím =)

O lidské hlouposti

10. listopadu 2008 v 18:12 | hans98 - admin |  Příběhy
V zámku na vysoké hoře, ze které mohl přehlédnout své panství, žil kdysi všemi milovaný král. Byl tak oblíbený, že mu obyvatelé z města v podhradí posílali denně dary a jeho narozeniny radostně oslavovalo celé království. Lidé ho milovali pro jeho věhlasnou moudrost a spravedlivé rozsudky.

Jednoho dne postihlo město neštěstí. Zdroj vody byl znečištěn a všichni - muži ženy i děti zešílely. Jen král, který měl vlastní studnu, byl ušetřen.

Brzo po této tragédii začali šílení lidé ve městě hovořit o králově ´podivném´chování a o tom, jak jsou jeho rozsudky špatné a jeho moudrost ošidná. Mnozí šli dokonce až tak daleko, že prohlašovali, že se král zbláznil. Jeho popularita byla brzo ta tam. Lid už nepřinášel dary a neslavil jeho narození.

Opuštěný král už neměl na své hoře žádnou společnost. Jednoho dne se rozhodl, že horu opustí a navštíví město. Byl horký den a on se napil z městské kašny.

Té noci byla v městě velká slavnost. Všichni lidé se radovali, protože jejich král znovu nabyl zdravého rozumu.

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se o své postřehy v komentářích =)

MTV Europa Music Awards 2008

9. listopadu 2008 v 18:58 | hans98 - admin |  Ze světa
Ve čtvrtek se v Liverpoolu udělovali hudební ceny MTV. Aréna Echo byla doslova přeplněna hvězdami hudby i showbyznisu. Nejlépe dopadla Britny Spearsová a skupina 30 Second To Mars. Spearsová vyhrála kategorii album roku s CDéčkem Blakout, dále také cenu za vystoupení roku. No konečně po těch všech skandálech nějáká hudební ocenění, když je to zpěvačka. Šestašedesátiletý Paul McCartney získal v rodném Liverpoolu ocenění pro "největší legendu" populární hudby.

Britney Spears

Dále byla oceněna i v česku velmi oblíbená německá rocková skupina Tokio Hotel, kteří se stali hvězdou roku. 30 Second To Mars se stali nejlepší rockovou kapelou a také dostali cenu za nejlepší videoklip roku. Z amerických hudebníku byla dále oceněna Pink za nejlepší píseň.Beyonce


Moje diplomy 2.4

7. listopadu 2008 v 17:11 | hans98 - admin |  Od Vás

70.diplom

71.diplom


72.diplom


Housenka a hranolka :)

6. listopadu 2008 v 20:17 | hans98 - admin |  Sranda obrázky
Hustý že jo? Mě to teda strašně rozesmálo tak sem to sem musel hned dát x)