Prosinec 2008

Končí rok 2008 a začíná 2009

31. prosince 2008 v 23:59 | hans98 - admin |  O blogu
Ano je konec už jen minuta, už jen 60 sekund zbývá do začátku nového roku 2009. Ted čas ohlédnout se za tím nám přinest tento rok, rok 2008. Něco přinesl něco odnesl to určitě nám všem. Nedá se nejspíš říct jesli byl jenom špatný nebo dobrý. Určitě jste v něm zažily pocity štěstí i smutku. Co vám přinesl mě? No určitě to bylo hodně věcí no, ale jednu ych zmínit mohl. Stala se 15.6.2008, co by to mohlo být? No schválně tipnetě si. Nebudu Vám zbytečně napínat. Založil jsem tenhle blog, můj první blog nějak mi za ten půlrok přirostl k srdci. =) No doufám že rok 2009 mě i Vám přinese mnoho dobrého a s tím špatným se rychle vypořádáte a zbavýte se toho. Nevím co dál psát, ale taky se mi to nechce nějak prodlužovat. Takže všem(tím myslím jako ulně všem) přeju co nejlepší vstup do toho novýho roku, doufám že si ho pořádně užijete a budete v něm co nejvíce štastní. Mím SBéčkům bych chtěl moc poděkovat zě chodí na můj blog a jsou super. No a jestli nebudete mít v tom novym roce co dělat tak se sem třeba přijdtě podívat, napište komentář nebo si to tu pročtěte. Děkuji všem co sem chodí!

Šťastný nový rok všem bez vyjímky!


Silvestr a jeho historie

31. prosince 2008 v 10:39 | hans98 - admin |  Nezařazené

Dnes si pod slovem Silvestr nejspíš přestavíme rachejtle, jako na obrázku nebo šampus, který se bouchne při posledním uderu zvonu na počest začátku nového roku.
Ale jaká historie Silvestru a co to vlastně znamená?
Slovo Silvestr se použivá, protože má v poslední prosincový den svátek Silvestr (podle papeže Silvestra I.). Tento svátek se začal pořádně slavit až v 16.století, protože předtím měli skoro v každé zemi svůj kalendář a konec roku jim vyházel vždy na jiný den.

Diplomy za vánoční bleskovku

30. prosince 2008 v 11:49 | hans98 - admin |  Pro Vás
Další diplomy v Celém článku →

Moje diplomy 3.3

30. prosince 2008 v 10:29 | hans98 - admin |  Od Vás

97.diplom


98.diplom


99.diplom


Izrael je ve válce

29. prosince 2008 v 15:49 | hans98 - admin |  Ze světa
Izraelské pozemní síly u severní hranice pásma Gazy

Izrael je v totální válce s Hamásem, palestinským radikálním hnutím, které ovládá pásmo Gazy. Řekl to v pondělí ministr obrany Ehud Barak v izraelském parlamentu. Izrael od soboty pásmo Gazy bombarduje, povolal 6 500 rezervistů a stahuje své jednotky k hranici. Počet obětí překročil 300.


Gold Miner - on-line hra

29. prosince 2008 v 13:54 | hans98 - admin |  Hry všeho druhu
Před nějákou dobou byl spuštěn nový server s on-line hrami hry.blog.cz. Ten umožnuje po přihlášení(stačí účet s blog.cz) vkládání různých her na blog. Myslím že je to výborná myšlenka, proto jsem jí taky využil a jednu hru sem dal. Ve hře se stáváte zlatokopem, který musí za určitý čas pozbírat co nejvíce zlata. Hru ovládáte myší. Když pozbíráte v tom čase dost zlata tak se dostanete do dalšího levelu. Jsem zvědaví jak vám to půjde.

[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/goldminer.swf" width="425" height="349" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/goldminer.gif"]
Kolik jste nahrály bodů?
Můj nejlepší výsledek byl zatím 15205 bodů.

PhotoFiltre CZ ke stažení

28. prosince 2008 v 12:24 | hans98 - admin |  Programy
PhotoFiltre je jeden z nejrozšířenjších programů na upravování fotografií. Má mnoho funkcí a většina uživatelů je s ním spokojena. Především je také zdarma já Vám ho tady nabízím ke stažení i s češtinou, která se určitě hodí. Podle mě je určitě dobrý nápad si ho stáhnout, protože plánuji zavést rubriku návody, ve které se dozvíte něco o upravování fotek právě v PhotoFiltru.

Poté co si nainstalujete anglickou verzi je důležité rozbalit češtinu a z ní do souboru "PhotoFiltre" nejčastěji v Program Files vložit textový dokument "TranstalationCZ" a odstranit "TranstalationEN". Když poté PhotoFiltre spustíte tak bude česky.

Přeji příjemné stahování ;)

Příběh od Charliho Chaplina

27. prosince 2008 v 19:41 | hans98 - admin |  Příběhy
Byl jednou jeden mladý pár s chlapcem ve věku 12 let. Rozhodli se cestovat, pracovat a poznávat svět. A tak se rozjeli do světa se svým oslem.
Přijeli do první vesnice, lid jejich příhod komentoval:" Podívejte na toho nevychovaného chlapce..on na oslu a chudáci unavení rodiče pěšky. Že to tak nechají!" A tak manželka řekla manželovi: "Nedovolme ať mluví o našem synovi špatně" Manžel sundal dítě a sám nasedl na osla.
Přijeli do druhé vesnice. Lid bručel: "Podívejte na toho nestoudného otce! Nechá manželku a syna trápit pěšky, a sám si jde na oslu" Tak muž sestoupil a nechal nasednout manželku. On se synem vedli osla za uzdu.
Přijeli do třetí vesnice a lid to opět komentoval: "Chudák muž! Po namáhavé celodenní práci nechá sedět manželku na oslu. A chudák chlapec! Jak nešlechetnou matku má!" Tak se rozhodli sednout na osla všichni tři. Znovu vyrazili na pouť.
Když přijeli do čtvrté vesnice zaslechli co si říkal lid: "Jsou to bestie! Větší bestie, než sám osel, co je nese. Umořili by ho k smrti, než aby sestoupili a kráčeli svorně vedle něho." Ale v další vesnici nemohli uvěřit svým uším, když slyšeli: "Hele, to jsou ti tři idioti co kráčejí pěšky, i když mají osla co je může nést."

Blog zachránil rodinu

26. prosince 2008 v 9:26 | hans98 - admin |  Ze světa
Bez zaměstnání a peněz, s vysokou hypotékou a hrozící exekucí majetku - v této nešťastné situaci očekávala jedna americká rodina příchod Vánoc. Přestože se Spojené sáty trápí rostoucí bezdomovectví a propouštění, našli se lidé ochotni pomoci. Internetovým zázrakem lze označit štěstí, které se usmálo na rodinu před bankrotem. Peníze se jim podařilo získat pomocí blogu. Informovala o tom CNN.
Je opravdu skvělé vědět že nejste na světě sami a stačí o sobě dát vědět a někdo Vám příjde pomoci. A bylo to tak jednoduché stačilo si založit blog.


Ceny za SONVP

25. prosince 2008 v 18:25 | hans98 - admin |  Pro Vás

Pro LiQuid LuSt:

Pro »..:ŽanDUShQa:..«


Pro Lol*SimonQa*


Lol*SimonQa* si nenapsala co chce na ceny tak jsem jí tam dal Mariu Carey se kterou soutěžila. Doufám že nejen jí budou ceny líbit.

Bleskovka měsíce prosince

25. prosince 2008 v 11:45 | hans98 - admin |  Bleskovky

Vánoční bleskovka


  1. Ahoj, jak se máš?
  2. Líbily se ti letošní Vánoce?
  3. Dostal/a jsi co sis přál/a?
  4. Napiš, alespoň 5 dárků které ti přinesl Ježíšek.
  5. Těšíš se na Silvestra?
  6. Dáváš si novoroční předsevzetí, jestli ano jaké?
  7. To je vše, přeji krásné prožití zbytku Vánoc. Ahoj :)

Moje diplomy 3.2

24. prosince 2008 v 20:54 | hans98 - admin |  Od Vás

94.diplom


95.diplom


96.diplom

Tentokrát to jsou diplomy vánoční od Sbéček, za všechny moc děkuji...

Výsledky SONVánočníPísničku

24. prosince 2008 v 13:29 | hans98 - admin |  SON...
Soutěž O Nejlepší Vánoční Písničku dopadla následovně:

»..:ŽanDUShQa:...» s Last Christmas

38 % (77 Hlasy)

38 %

77 Hlasy

Lol*SimonQa* s All I Want for Christmas is You

12 % (24 Hlasy)

12 %

24 Hlasy

LiQuid LuSt s Happy Chritsmas

50 % (100 Hlasy)

50 %

100 Hlasy

S výsledků ankety je zdřejmé že se na 1. místě umístila LiQuid LuSt s Happ Christmas, 2. skončila »..:ŽanDUShQa:...» s Last Christmas a 3. Lol*SimonQa* s All I Want for Christmas is You
Gratuluji výtěžům i poraženým

Ceny, které dostanou:

1.místo - diplom + 14.dní reklamu na mém blogu
2. a 3. místo - diplom + klikačku
Reklamu dám na můj blog hned, ale diplomy a klikačky budou zítra.

Prosím »..:ŽanDUShQa:...» a Lol*SimonQa* aby mi do komentářů napsaly s čím chtějí diplom a klikačku.

Nejlepší Vánoční reklamy

24. prosince 2008 v 11:59 | hans98 - admin |  Nezařazené
V období kolem Vánoc můžeme už tradičně vidět v televizy řadu vánočních reklam. Některé se povedou a jsou vtipné a některé se třeba vysílají pořád dokola až se nám omrzí. Já jsem vybral 3 vánoční reklamy, které se podle mě nejvíce povedly. Tak se na ně můžete podívat:

Na první místo bych určitě umístil prasátko z reklamy na Kofolu:
Další reklamy v celém článku →

Rozstřídění SBéček

23. prosince 2008 v 18:23 | hans98 - admin |  SBéčka
V uplynulém týdnu se moje SBéčka měli zapsat pod zkoušku SBéček no a nějáké se zapsaly a nějáké ne a podle toho bude vypadat jejich nové roztřídění. Musel jsem rozstřídění trochu pozměnit a takže jak se to bude rozstřizovat? - 1. skupina - ti kdo se napsaly, 2. ti kdo mi napsaly v uplynulém týdnu komentář k nějákému článku 3. skupina - nováčci ( jsou SB krátkou dobu)
Seznam Sbéček budu průběžně aktualizovat podle toho jestli sem chodí nebo ne.
Ostatní Sbéčka, která se nenapsala jsou smazána.

Aktuání seznam SBéček vypadá takto:
ico fileico fileSuperico fileico file
ico fileDobříico file
ico fileNováčciico file
Počet SBéček: Super - 9 Dobří - 8 Nováčci- 2
Doufám že budete chodit na můj blog stále!

Filmové premiéry 52.týden

23. prosince 2008 v 10:41 | hans98 - admin |  Filmová


Recenze filmu Austrálie - výpravné romantické drama

Óčko Allstars - Ty jsi jako já

22. prosince 2008 v 13:13 | hans98 - admin |  Hudební
Projekt hudební televize Óčko ve kterém zpívá česká zpěváká elita: Ewa Farna, Michal Malátný, Aneta Langerová, Anna K a další.

Ročenka - sport.cz

21. prosince 2008 v 9:54 | hans98 - admin |  Ze sportu
Určitě znáte největší český server o sportu sport.cz, který je například na hlavní stránce seznamu. Naleznete na něm vždy aktuální informace ze sportu a to z všech jeho odvětví. Tento server vydal ročenku za rok 2008 kde najdete všechny důležité sportovní okamžiky tohoto roku. Rok 2008 byl na sportovní události obzvášť bohatý. Například se konala olympiáda, plno mistrovství světa a ty nejduležitější záznamy z těchto akcí tam určitě najdete.

Ročenka sport.cz 2008

Všem co se zajímají o sport doporučuji.

Moje diplomy 3.1

20. prosince 2008 v 13:59 | hans98 - admin |  Od Vás


91.diplom

92.diplom

93.diplom


Zachraňte Ježíška

19. prosince 2008 v 18:13 | hans98 - admin |  Z domova
Projekt, který chce zachovat tradici českých vánoc, aby se z nich nestaly ty americké se Santa Klausem. Přidejte svůj podpis do petice a tím pomůžete zachováním tradice. Podepsal jsem se také, nic to nestojí a pomůžete tím přece Ježíškovi a ten se vám za to určitě bohatě odmění ;-)
Svůj podpis můžete připojit na stránce zachrantejeziska.cz
Jestli máte zájem tak si tento článek můžete zkopírovat se zdrojem. Čím víc podpisů tím líp.