Květen 2009

SZ: Kohout Vašek

26. května 2009 v 15:59 | hans98 - admin |  Z politiky
Po klipu Národní strany do Evropského parlamentu tu mám ještě jeden klip a to SZ, který je ale narozdíl od předchozího vtipný. Kohout Vašek má v klipu předstvovat našeho prezidenta Václava Klause. No a představytelé SZ v čele s předsedou Bursíkem se ho snaží přemluvit, aby podepsal Lisabonskou smlouvu. K tomu v pozadí ještě někdo brousí sekeru na toho kohouta Vaška, ale k její použití nedojde.

Národní strana

26. května 2009 v 15:49 | hans98 - admin |  Z politiky
Toto je klip Národní strany k volbám do Evropského parlamentu. Sám vypovídá za to jaká ta srana je. Je to taková partička lidí, kteří jsou dost na hlavu. Nejspíš vůbec nevědí co to je Tezezín a koncentrační tábory a to proto že je tato strana silně rasistická, jako byly nacisté. Proto je důležité, aby se tato strana do EP vůbec nedostala, protože by to byla další ostuda ČR. Myslim si že po shlédnutí tohoto klipu, nebudu už žádný inteligentní člověk ani uvažovat o tom že by tuto stranu volil.

Terezín - to co už se nesmí vrátit

25. května 2009 v 20:14 | hans98 - admin |  Ze života
http://krajane.radio.cz/images/terezin_mala_pevnost1.jpg
Minulý týden ve čtvrtek jsme byly se školou na exkurzy v Terezíně. Terezín se "proslavil" tím že byl židovských ghettem a shromaždištěm žídů za 2. sv. války. Terezín je rozdělen na 2. části. A to Město Terezín a Malá pevnost. Ve městě bylo za války židovské ghetto a podmínky v něm byly ještě snesitelné i když strašné. Malá pevnost sloužila jako vězení a tam už měl šanci na přežití opravdu málo kdo, když jste se tam dostaly tak to byla skoro jistá smrt.

Projektový den - Alexandr Veliký

18. května 2009 v 14:59 | hans98 - admin |  Ze života
Minulý týden v pátek jsme měli ve škole projektový den na téma Mediální výchova. To znamená že se to týkalo médií což jsou noviny, televize, rádio, ale také i blog. Protože na blog také píšete články stejně jako novináři do novin. Proč Alexand Veliký? V rámci toho projektového dne jsme měli napsat článek o Alexandru Velikém a jeho smrti, každý z různého pohladu. Já jsem si vybral že budu psát jako Novinář - historik. A aby jste můj výtvor mohli ohodnotit i vy tak vám to sem moji práci napíši.
http://www.desitin.cz/images/alex.jpeg

Rusové obhájili titul mistrů světa

11. května 2009 v 19:30 | hans98 - admin |  Ze sportu
http://www.cafestena.sk/images/1357-ms-v-hokeji.jpg
Ve včerejším večerním finále MS v ledním hokeji 2009, které se konalo ve Švýcarsku porazil výběr Ruska už podruhé za sebou hokejisty Kanady. Tím se stal aktuálně nejúspěšnějším týmem historie s 25 tituly (Kanada 24, ČR 11). Více se věřilo v zápase Kanadě, protože její výkony na turnaji byly výborné, ale je pravdou že rusové hráli též dobře. Já jsem viděl předešlá utkání Kanady s námi(Česko), Lotyšskem a Švédskem. Ve všech utkáních zvítězili a aspoň jsem si myslel že měli celou dobu zápasy pod kontrolou.

Chrochtací aféra

4. května 2009 v 18:50 | hans98 - admin |  Z domova

Ve zkratce vám vysvětlím o co jde, i když už nejspíš víte. Jiří Dlabaja a jeho kolegové z TV Nova natočily video ve, kteréch chrochtají a dělají si legraci z prasečí chřipky. Poté ho pan Dlabaja uveřejnil na svém osobním blogu. Můj názor na video je že to je trapné točit něco takové, ale už jenom toho videa pochopíte že se jedná o srandu. To nepochopil, ale všem známí bulvární deník blesk.cz.
A udělal s tohoto videa obrovkou aféru na titulní stránku a ted se aktéři videa můžou opravdu bát o svoje místo v práci a to je nespravedlivé a špatné. Proto vznikl projekt chrochro.7x.cz, který se snaží řekl bych bránit pravdu nebo něco v tom smyslu a to tím že natočíte video na, kterém chrochtáte a pošlete ho na příslušný e-mail na odkazu kde máte více informací.
Já chrochtající video nenatočil a nenatočím a to ne proto že bych neuměl chrochtat (to umí každý), ale v současnosti ho prostě nemám na co natočit.

Citát - báseň měsíce května

4. května 2009 v 14:59 | hans98 - admin |  Citáty
Nenapadl mě žádný citát, který by se hodil k měsíci květnu více než báseň K.H.Máchy Máj . Proto je právě ona citátem či básní tohoto měsíce.

Anketa měsíce května

4. května 2009 v 14:49 | hans98 - admin |  Ankety
Jak se vám dnes daří?