Že by "kambek"...?

28. ledna 2011 v 20:29 | Hans98 |  O blogu
Retro 3
Zdravím vás po dlouhé době,

ano, dlouhá doba to opravdu je. Naposledy jsem zde přispěl článkem přibližně před půl rokem..>>ups. V poslední době mě, ale napadlo pár věcí, které bych mohl vytvořit na internetu...o tom více, ale až později. Hlavní je, že nejprve chci znovu pravidelně začít vydávat články zde na blogu. Už, ale trochu na jiná témata než v minulosti. O čem to tu tedy bude:

Blog by měl být zaměřený na specifické téma ( v minulosti žádné zaměření neměl) nebo spíš témata - hudební a zábavná videa.
Klasických "psaných článku" bude méně, ale úplně z blogu nezmizí - to ne. Chtěl bych publikovat minimálně článek ( video) denně a získat stálý počet návštěvníků, které by zajímala tyto videa. A protože, se chci zaměřit na hudbu a zábavu, věci které ( doufám) mají lidé rádi, tak by to tu mohlo pěkně ožít - to je můj prvotní cíl.
S novým zaměřením blogu souvisí i nový design k danému tématu. Doufám, že jsem se ve tvoření designů, alespoň trochu zlepšil a tento se bude líbit.
To by bylo asi tak vše, o víkendu očekávejte nové menu, přidání rubrik a další článek v kterém upřesním co se tu od příštího týdne začne publikovat.

Aktualizace 29.1.

Bohužel mé nadšení rychle opadlo...třeba se do toho někdy pustím, ale systém co je blog.cz mě už fakt nesedí. Mluvim o tom, mi tu nejde nastavit design ( přesněji menu) jak jsem chtěl, dále mi v Google Chromu nejdou při psaní  článků zmenšovat x zvětšovat videa ani fotky...
A už se mi do toho ani nechce...uvidí se v budoucnu, ale asi už jsem z blogování vyrostl ( :D)  nebo co...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KAMBEK KAMBEK | 7. května 2011 v 19:42 | Reagovat

8-)  8-)  :-P  :-P  :-!  ???  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.