Duben 2011

Klausovo pero obletělo svět

14. dubna 2011 v 18:59 | Hans98 |  Ze světa
I když jsem se ke stejné věci vyjadřoval již v předchozím článku, tak si dovolím možná k již "notoricky známé" zlodějičině našeho milého prezidenta jednou vrátit. Já jsem toho video viděl prvně v premiéře 168 hodin večer v něděli 10.4 . Ač mne dost pobavilo tak, bych asi nevěřil, že za další 3 dny bude mít na YouTube milióny shlédnutí a bude Trendem nejen na české verzi tohoto serveru, ale třeba i v Německu či Kanadě. Video se dostalo i do amerického vydání Good Morning America nebo dokonce na CNN. Jen doufám, že většina lidí bere s humorem, protože bych byl nerad, kdyby se čechům říkalo "zloději per" či jinak podobně.

Klaus a jeho chilské pero

11. dubna 2011 v 20:09 | Hans98 |  Z politiky
Prezident příkladem!
(alespoň už konečně víme proč se u nás tak krade)


Týtý aneb komerce už nejede

3. dubna 2011 v 20:39 | Hans98 |  Z domova


Anketa týdeníku televize nazvaná TýTý je vám určitě známá. Vyhlášení jeho 20. ročníku jste mohli sledovat v sobotu na obrazovkách ČT. Nebudu odnikud kopírovat výsledky, pokud je ještě neznáte můžete se na ně podívat na oficiálních stránkách.

Apríl dělá divy!

1. dubna 2011 v 20:49 | Hans98 |  O blogu

Ahoj, tak jsem zas po dlouhé době zastavil na svém blogu a nejspíš bych zase hned zmizel kdy mě neupotala dnešní nepřirozeně velká návštěvnost. Pokud jsem zde neaktivní tak se zde zastaví tak 20 lidí denně (mluvím o údajích z Toplistu), ale dnes tu bylo v podvečer lidí již 60, tedy vlastně trojnásobek normální návštěvy. Začal jsem přemýšlet, čímpak by to asi mohlo být. Zašel jsem tedy na toplist.cz a tak si našel odkud lidi dneska na můj blog přišli, z které stránky. A "záhada" byla v té chvíly rozřešena. Drtivá většina lidí přišla přes odkaz na obrázek, který jsem vytvořil a zveřejnil při příležitosti loňského nebo předloňského apríla. Při příležitosti dnešního apríla tedy mnoho lidí hledalo obrázky s aprílovou tématikou a to, že našli právě ten můj způsobeno tím, že je na první stránce obrázků na googlu (při zadání slova "apríl"). O čemž se můžete sami přesvědčit. Tento obrázek najdete pod perexem v celém článku.