O blogu

Apríl dělá divy!

1. dubna 2011 v 20:49 | Hans98

Ahoj, tak jsem zas po dlouhé době zastavil na svém blogu a nejspíš bych zase hned zmizel kdy mě neupotala dnešní nepřirozeně velká návštěvnost. Pokud jsem zde neaktivní tak se zde zastaví tak 20 lidí denně (mluvím o údajích z Toplistu), ale dnes tu bylo v podvečer lidí již 60, tedy vlastně trojnásobek normální návštěvy. Začal jsem přemýšlet, čímpak by to asi mohlo být. Zašel jsem tedy na toplist.cz a tak si našel odkud lidi dneska na můj blog přišli, z které stránky. A "záhada" byla v té chvíly rozřešena. Drtivá většina lidí přišla přes odkaz na obrázek, který jsem vytvořil a zveřejnil při příležitosti loňského nebo předloňského apríla. Při příležitosti dnešního apríla tedy mnoho lidí hledalo obrázky s aprílovou tématikou a to, že našli právě ten můj způsobeno tím, že je na první stránce obrázků na googlu (při zadání slova "apríl"). O čemž se můžete sami přesvědčit. Tento obrázek najdete pod perexem v celém článku.

Nakonec takhle..

30. ledna 2011 v 10:10 | Hans98
Ilustrační foto.

V minulém článku jsem vás informoval o tom, že se chci na blog vrátit a začít tu denně publikovat videa. Bohužel, jsem si hned po to uvědomil, že bych to časově nezvládal přispívat sem každý den. Také by videa, které bych vlastně pouze prostřednictvím blogu "sdílel" nebyly vůbec mojí tvorbou. Ale o některé opravdu povedené parodie, písničky a jiná zábavná videa se s vámi prostě podělit chci. Proto mě napadl takový až trofšku šílený nápad a to je - všechno zveřejnit v jeden den a na co čekat - proč to neudělat rovnou dnes. Na nic čekat nebudu, dneska sem "hodim" všechno na co si vzpomenu <<< ;-)  - Takže se těšte na dnešní zával článků a úžijte si to, protože poté tu zase bude nějákou dobu mrtvo. Až mě, ale zase něco napadne ( vždyt mě znáte, že mám často fantastické nápady :D) tak znovu něco napíši.

Že by "kambek"...?

28. ledna 2011 v 20:29 | Hans98
Retro 3
Zdravím vás po dlouhé době,

ano, dlouhá doba to opravdu je. Naposledy jsem zde přispěl článkem přibližně před půl rokem..>>ups. V poslední době mě, ale napadlo pár věcí, které bych mohl vytvořit na internetu...o tom více, ale až později. Hlavní je, že nejprve chci znovu pravidelně začít vydávat články zde na blogu. Už, ale trochu na jiná témata než v minulosti. O čem to tu tedy bude:

Zase jednou něco

14. května 2010 v 15:34 | hans98
kveten
Květen od slova kvete

V únoru jsem tvrdil že se k blogování vrátím, ale (hups) jak vidíte něják se mi to nepovedlo :D V hlavě  mám pár článků, které bych tu chtěl zveřejnit. Nechám to, ale asi až na letní prázdniny to bude času dost, aspon doufám. Do té doby bych, ale ještě rád napsal něco o volbách které budou koncem května. Sám volit nemůžu, ale můžu se pokusit ovlivnit Vaši volbu (ted můžu jen doufat že čte můj blog někdo komu je 18+, jinak ovlivnim velký nic :D)....proč se nezeptat - Je tu někdo takový?

Zimní spánek skončil

19. února 2010 v 18:40 | hans98
Jmsem zase po opravdu dlouhé době zpět zde na svém blogu. Poslední článek je z 9. litopadu, to máme něco přes 3 měsíce. Nazval jsem tu dobu takovým zimním spánkem blogu, i když ještě sníh neroztál tak se blog již probouzí k životu. Probouzí se novým desingem, krásnou vlnou, protože věřím že už vás ta slunečnice trochu štvala, když tu byla od července minulého roku :D
Desing jsem si nedělal sám a musím za něj poděkovat autorce blogu graphic-dessy.blog.cz. Ušetřila mi opravdu hodně práce, protože já na grafiku talentovaný nejsem narozdíl od ní. Rád uslyším vaše ohlasy na nový vzhled blogu, ale myslím si že se vám bude ve většině případu určitě líbit jako mě ;)

Admin on-line

22. září 2009 v 18:10 | hans98
Ahoj, tak jsem pro vás vymyslel takový vylepšovák. Tenhle obrázek se smajlíkem budu dávat pod záhlaví vždy když budu na PC, abyste věděli že tady jsem a tudíž že vám co nejdřív odpovím na vaše komentáře. Ikonku sem budu dávat vždy když pudu na PC a potom když budu odcházet jí zase sundám pryč. Nejsem stroj takže se může stát že tu bude přes noc. Abyste si nemysleli že jsem takový blázen a sedím u PC od rána do večera(i když by to byla někdy pravda :D).

Jak to bude s Sbéčky

2. září 2009 v 18:26 | hans98
Možná jste si všimli že mám Sbéček moc. Přesně to nevím kolik, ale je to něco kolem 50 a to prostě nedá stihnout oběhnout. Hlavně jsem také s většinou spřátelil narychlo a moc se s nimi neznám. Většina blogů mých Sb mi také nic neříká, mají blog o tématu, kterému nerozumím a nemám k němu co říct(bude to asi tím že jsem kluk :D). Proto jsem se rozhodl že si budu Sb vybírat. Některé Sb nechám, ale s většinou spřátelení zruším, ale dám o tom vědět na jejich blog.

Blog má dovolenou

5. srpna 2009 v 10:59 | hans98
Dovolená 2008
Ahoj lidičky,
prázdniny jsou v plném proudu, bohužel už za půlkou, ale co se dá dělat. Dlouho jsem sem nic nenapsal i když jsem mohl a to protože se mi prostě nechtělo. Bohužel pro vás sem zase dlouho nic nenapíšu, protože pojedu na dovolenou a nějak mě teď o prázdninách blog nebaví. Berte to jako že blog do konce prázdnin pozastavuju, ale já mu ve skutečnosti dávám dovolenou, vždyť na to má taky právo :) Články teda nepřibydou, ale někdy sem kouknu a odepíšu na komentáře.

Letní design

13. července 2009 v 12:31 | hans98
Už nějákou dobu řádí venku léto, tak aby nebyl můj blog pozadu má už taky letní oblek. Nejdříve jsem chtěl vyrobit design se sluncem, ale nenašel jsem na netu žádné fotky slunce, které by se sem hodily. Tak jsem se pokusil sluníčko namalovat :D Výsledek můžete vidět na obrázku. Je vidět že moje malířské schopnosti se od mých pěti let moc nezlepšily. Proto tu máte slunečnici.
Vím že by to chtělo ještě trochu doladit, protože mráčky v pozadí se uplně nehodí. Žádné lepší pozadí stránky jsem ale nenalezl. Budu rád když upřímně zhodnotíte můj výtvor :)

Návrat

12. července 2009 v 19:19 | hans98
http://www.tisicovky.cz/exp/krkonose/zlate-navrsi-hlv18/5934BE2F-5005-4C82-81DB-42684C76B174big.jpg

Prázdniny jsou v plném proudu a já už mám za sebou dovolenou. Byl jsem v Krkonoších, nějak se nebudu rozepisovat, ale užil jsem si to a to vám musí stačit! :) Titulek návrat má dvojí smysl a to návrat z dovolené a také návrat k blogu. Po nějákých dvou měsících co jsem tu přidával jeden článek týdně a místo blogu jsem hrál nesmyslné hry. Zase bych rád začal pravidelně psát. Jelikož jsou prázdniny a nebudu doma každý den tak nemůžu garantovat články každý den. Návrat k blogu souvisí i s novým designem, který jsem po dlouhém trápení vyrobil dnes dopoledne (strávil jsem u toho asi 3 hodiny). Dám ho sem zítra, takže se máte na co těšit. Dále "pročistím" SB a ty co už se blogu nevěnují smažu a doufám že jich najdu dost nových. Zájemci o spřátelení můžou psát do komentářů.

Blog slaví první rok

15. června 2009 v 18:19 | hans98 - admin
Nevím jestli je rok málo nebo hodně, ale jsem určitě rád že blog mám. Dneska je to přesně rok co jsem si ho založil. Za tu dobu jsem zveřejnil nějákých 400 článků. Nějáké měsíce jsem tu byl hodně nějáké málo. Poslední dobou tu moc nejsem, i když bych veděl co sem psát tak se radši vrhnu na nějákou hru.
Za to že blog mám vděčím výborné kamarádce a také Sbéčku, která si na blogu nechá přezdívat Klarissek. Takže jí moc děkuju že mě k blogu přivedla :)
Doufám že jsem vy, návštěvníci blogu sem budete pořád chodit a já sem budu stále psát.

Nebojte se, žiju, jen nepíšu

15. dubna 2009 v 16:29 | hans98 - admin
http://digital-photography-school.com/wp-content/background-blur-1.jpg
Po opravdu dlouhé době sem znovu píšu. Poslední dobou mě moc blog nebavil tak jsem na něj jednoduše nepsal. Hraju ted spíš na PC hry. Články sem snad nějáké zase přidám. Aspon jeden za dva dny bych mohl zvládnout. Ve škole je ted dost testů, protože se uzavírá čtvrdletí takže se musím taky učit atd.
Ted ještě pár slov k rSONB. Soutěž skončila již před týdnem a já se omlovám že jsem vám za tu dobu nestihl udělat diplomy. Dneska už to taky nestíhám, ale zítra by tu měli být.
To je asi vše co jsem vám chtěl, tak se mějte. Ahój ;-D

Novinky na blogu

9. dubna 2009 v 19:39 | hans98 - admin
Asi jste si všimly že se na blog.cz dneska hodně změnilo. Všechny nové funkce si můžete přečíst na blog.blog.cz. Já jsem si na blogu aktivoval odkazy i smajlíky v komentářích. Budu se s tím muset ještě trochu seznámit, potom zavedu třeba i další nové funkce. Líbí se mi jak jsou udělané ankety a hlavně možnost reagovat v na komentář.

Nový oblek blogu

2. dubna 2009 v 18:59 | hans98 - admin
Dodržel jsem slib a je tu nový oblek blogu. Už včera jsem sem dal aprílový a měl takový úspěch že jsem nějáké prvky z něj nechal i pro tento design. Každý z obrázků v záhlaví má stvárňovat jedno z ročních období.

Apríl!

1. dubna 2009 v 15:59 | hans98 - admin
Všem co jsem je napálil nějákým vtípkem vzkazuji: APRÍL

Dnes je jak víte Apríl a to je den kdy se máme všichni pořádně zasmát. Nebuďte s toho že vás někdo pěkně dopálil naštvaní, ale zasmějte se tomu a zkuste někoho taky dostat. Je to jen jednou za rok!
Vytvořil jsem k aprílu "Aprílový desing" doufám že se líbí :) Bohužel tu nezůstane nějak dlouho protože je apríl jen 1 den :(

Blog má být radost, né starost

16. března 2009 v 17:39 | hans98 - admin

Už včera jsem slíbil že vysvětlím proč jsem ted asi týden na blogu nedělal. Nejspíš vám již napoví nadpis, který je vlastně takovým mottem, kterým by se měli řídit všichni blogeři.
Na internetu a nejenom na něm mám více zájmů než jen blog. Jedním z nich jsou i PC hry jako každý kluk v dnešní době. Teď hraji Metin2 jako většina třídy do které chodím a ještě Divoké kmeny. Minulý týden mě hlavně metin celkem pohtil a proto jsem tak trochu na blog opoměl. Urči bych na něj nezapoměl uplně, ale přestávka neuškodí. Jinak také nesedím pořád u PC, ale hraji i stolní tenis neboli ping pong (je to stejné, ale to určitě víte :D) a musím chodit na tréninky a taky na turnaje.
Také bych chtěl zmínit že blog dělám pro lidi, ale i pro sebe a dělám ho rád. Není to, ale moje povinnost jako třeba chodit do školy. Proto když mě prostě přestane bavit tak toho nechám a budu dělat to co mě baví. Je to celkem logické že :)
I když jsem tu celý týden nedělal tak se tu uržela pro mě určitě dobrá návštěvnost, nejákých 40 lidí denně. Z toho mám radost....
Teď jedna dobrá zpráva a to že jsem se rozhodl minimálně tento týden věnovat blogu větší pozornost. Takže to tu nějak rozjedu..8)
Poté už mám v hlavě pár nápadů na dobré články a i jednu novou rubriku a možná přidám ještě ted v březnu nějákou novou soutěž...

S pozdravem stálých i nových návštěvniků
Hans98

Rekonstrukce doknčena

16. února 2009 v 13:39 | hans98 - admin
Reklamní poutač

Dnes jsem konečně dokončil velkou rekonstrukci blogu. Ta spočívala s tom že jsem změnil kompletně desing a dneska předělal menu z Profilu do Horního a Dolního boxu. Nahoře je Menu, Čas, Toplist a aktuální odkazy. Dole jsou reklamy na blogy a weby. V Celém Článku se můžete kouknout na novou ikonkua taky takový reklamní poutač, který je i nahoře ↑ Ještě na Vás mám jednu otázku:
Líbí se Vám menu v boxech nebo v profilu?

Nový vzhled

12. února 2009 v 16:59 | hans98 - admin
No už jsem se na ten minulý desing nemohl dívat tak jsem udělal nový. Upřímně řečeno na desingy opravdu talent nemám, ale aspoň něco. Je to celkem zimní a to záhlavý je podle mě povedený jen se mi moc nepovedlo to sladit s pozadím stránky, okraji, ... Budu rád když tento výtvor nějak v komentářích ohodnotíte a napíšete na něj svůj názor.

10 000 - mám radost

22. ledna 2009 v 15:29 | hans98 - admin
Takovýto Toplist jsem objevil když jsem dnes přišel na blog a měl jsem opravdu radost. Nějak se netajím tím že kdybych neměl návštěvnost tak bych na blogu tolik nepracoval a nevěnoval se mu, ale také vím že návštěvnost není to nejdůležitější :) 10 000 lidí za půl roku, ale o to zajímavější je že ještě v listopadu jsem měl okolo 4 -5 tis. lidí. Takže za necelé 2 měsíce úžasných 6 tis. lidí =)
Jsem moc rád že jsem takhle v hojném počtu chodíte a chci Vám za to poděkovat ;) No abych Vás taky potěšil tak sem vypíšu pár novinek, které tu budou v následující dobu:
  • nový desing
  • logo blogu
  • SONFilm 2008(asi víte co)
  • nová rubrika - knihy
Doufám že sem budete pořád chodit a hlavně že Vás to tu bude bavit :-)

Info o blogu na nadcházející dobu

10. ledna 2009 v 16:44 | hans98 - admin
Co tu bude nového
Jak jsem se již několikrát zmíňil tak udělám novou rubriku "Návody" do které budu dávat návody v PhotoFiltru ale i ohledně netu atd. Také plánuji udělat soutěž SONFilm, ale to až začátkem února. To hlavní bude tu nový desing. Nevím přesně kdy, ale určitě brzo. Doufám že se bude líbit. To je asi všechno k tomuhle.
Moje aktivita
Jak jste si možná všimly tak po vánocích už tolik na blogu nejsem, není tolik článků a taky ne moc velká náštěvnost. Není to proto že by tak moc zatěžovala škola, ale jsou to i moje zájmy jak na sport, tak Pc hry atd. To se nejspíš moc nezmění, ale blog nebudu určitě pozastavovat. Jen tu možná nebudou články každý den. Návštěvnost bych si chtěl udržet kolem 500 lidí za týden.
Jeden z důvodů je že jsem začal hrát hru Metin 2 o které se tu dozvíte v budoucnu i něco víc ;-)
Pro SBéčka
Nebudu tolik na blogu takže k Vám také nebudu tolik chodit. Jednou týdně k Vám, ale určitě zajdu. Doufám že Vám to nebude vadit a nezačnete si mě mazat. Kdyby bylo něco že bych blog pozastavil tak Vám dám určitě vědět :)

Doufám že to chápete, přeji všem krásný den.
 
 

Reklama